سفارش طراحی سایت

تیم طراحی و توسعه وب سایت بای ادورد متشکل از متخصصین تحلیل، طراحی، توسعه سایت اماده اجرای ایده های شما و راه اندازی وب سایت برای برند شما می باشد. هدف ما در بخش طراحی سایت ارائه بهینه ترین سایت ممکن با بررسی رقبا و تعیین نیازمندی های شماست.

در صورتی که به سایت حرفه ای نیاز دارید، پس از مشاوره و ارزیابی نیاز های شما، سفارش شما ثبت شده و برآورد هزینه شده و در مدت زمان مشخص طراحی می شود. پلن اول رایگان است اما پلن های حرفه ای باید برآورد هزینه شود.

یکی از ویژگی های برتر ما ارائه سایت و دامنه رایگان به مشتریان جهت انجام تبلیغات محصولتان در گوگل است. برای این کار لازم است یکی از پلن های تبلیغات گوگل را که طراحی سایت رایگان دارند، خرید کنید.

جهت سفارش سایت فرم زیر را پر کنید و ارسال کنید

استعلام قیمت طراحی سایت

چرا به طراحی سایت اختصاصی نیاز دارید؟


اگر صاحب کسب و کاری هستید و یا فروشگاه فیزیکی دارید، مشتریان شما محدود به یک شهر است. زمانی که شما دفتر کار یا فروشگاه آنلاین در بستر اینترنت فعال کنید مخاطبین یا مشتریان شما کل کشور یا دنیا هستند


بدون شک به شما می گوییم، برای اینکه مشتریان شما، راحت تر شما را پیدا کنند، این بهترین گزینه است. معمولا همه ما اولین گزینه جهت پیدا کردن موضوع خاصی، در گوگل جستجو می کنیم.

شما با این کار به برند خود یا کسب و کار خود هویت خواهید داد، در عصر دنیای دیجیتال تمامی کارها به سوی آنلاین شدن پیش می رود و اگر از این دنیا جا بمانید جایی در آینده نزدیک برای شما وجود نخواهد داشت.


سفارش سئو سایت

شما با سئوی سایت به رایگان رتبه ای بهتر در جستجوی کلمات کلیدی در گوگل خواهد داشت، به این معنی که یک بار هزینه اولیه سئو توسط متخصصین ما، سایت شما به صورت همیشگی در برخی کلمات کلیدی خاص، صفحه اول نتایج جستجوی گوگل نمایش داده خواهد شد

  • کسب رتبه بالاتر نسبت به رقبا
  • بهینه سازی سایت و افزایش سرعت سایت
  • رفع ایرادات برنامه نویسی سایت
  • آنالیز دقیق سایت

سود حاصل برگشتی از سئو کاملا تضمین شده می باشد

استعلام قیمت سئوی سایت
مشتریان شما در گوگل منتظر شما هستد

ویژگی های خاص تبلیغات در گوگل ادوردز


هنوز هم ابهام وجود دارد؟

کلیپ معرفی Google adwords

در این ویدئو سعی شده است نگاهی اجمالی به تبلیغات در گوگل ادوردز بپردازیم، این ویدئو را نگاه کنید به خیلی از سوالات شما ممکن است پاسخ دهد

سوالات متداول

مشاوره و پشتیبانی رایگان