قوانین و مقررات بای ادورد


شرایط و قوانین استفاده از خدمات
بای ادورد به صورت تخصصی در زمینه تبلیغات گوگل ادوردز فعالیت می‌کند. مطالعه شرایط استفاده از خدمات و سرویس‌های ارائه شده که در ادامه آمده است ضروری می‌باشد.

قوانین عمومی
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری مندرج در فرم مشخصات، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات بای ادورد اقدام کند.
توجه داشته باشید که ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بای ادورد از سوی کاربر است.
مشتری ملزم به رعایت شئونات اسلامی و قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین بین الملل است و در صورت تخلف و پیگرد قانونی در اثر سوء استفاده، کلیه مسئولیت ها و عواقب ناشی از آن به عهده مشتری است.
در صورتی که در قوانین مندرج، خدمات و سرویس‌های ارائه شده تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از خدمات و سرویس‌های بای ادورد استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به بای ادورد ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که بای ادورد به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در فرم مشخصات خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های ما از طریق آنها صورت می‌گیرد.
ما با هیچ روش دیگری جز آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت و مندرج در بخش تماس با ما، با شما تماس نمی‌‏گیریم.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
بای ادورد به اطلاعات شخصی ارسال شده کاربرانی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. اطلاعات کاربران تنها با درخواست رسمی در اختیار نهادهای قضایی گذاشته می‌شود.
حقوق استفاده از همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات بای ادورد، اعم از محتوای وبلاگ، محتوای شبکه های اجتماعی، گزارشات، اینفوگرافیک‌ها، ویدئوها و هر محتوای دیگری برای بای ادورد محفوظ بوده و حق استفاده و نشر تمامی یا بخشی از آن بدون کسب مجوز کتبی جایز نبوده و حق پیگرد قانونی را برای بای ادورد محفوظ می‌باشد.

ثبت، پردازش و انجام سفارش
بای ادورد به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته امکان ثبت سفارش آنلاین را به مشتریان خود می‌دهد.
در تراکنش‌های موفق ارسال کد رهگیری مربوطه به صورت اتوماتیک از طریق ایمیل رسمی ما به ایمیل ثبت شده کاربر در فرم مشخصات انجام می‌شود و سفارش در صف پردازش قرار می‌گیرد.
در تراکنش‌های ناموفق، سیستم به صورت اتوماتیک با اعلام به کاربر، وی را مطلع ساخته و فاکتوری صادر نمی‌گردد لذا کاربران محترم توجه داشته باشند تنها در صورت دریافت کد رهگیری و فاکتور مربوطه سفارشات آن‌ها به طور موفق در سیستم ثبت گردیده و در سایر موارد از طریق بخش تماس با ما مشکل تراکنش خود را مطرح بفرمایند.
در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی محصولات و خدمات موجود در سایت بای ادورد، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای بای ادورد محفوظ است. بای ادورد در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت بای ادورد می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.
کاربران باید هنگام سفارش خدمات مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پی‌گیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج مواردی از قبیل آدرس، ایمیل و شماره تماس توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، بای ادورد جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
اگر سفارشی قابل انجام نباشد، بای ادورد موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌‌‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید.

قوانین مربوط به اکانت‌های Alexa – Moz – Woorank و Google Play Console
طبق قوانین این سایت‌ها، کسب و کارهای ایرانی مجاز به استفاده از آنها نیستند و ساخت اکانت در این سایت‌ها با درخواست و مسئولیت مشتری انجام می‌شود. بدیهی است در صورت استفاده از آی‌پی ایران برای استفاده از این سرویس‌ها منجر به مسدود شدن اکانت خواهد شد و پیگیری آن برعهده بای ادورد نمی‌باشد.


قوانین مربوط به اکانت‌های گوگل ادز
تبلیغات گوگل از طریق اکانت گوگل ادز انجام می‌شود و دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز برای مشاهده آمار و گزارش‌ها برای کاربران ارسال می‌شود.
در صورتی که اکانت مشتری بیش از 30 روز غیرفعال باشد و مشتری قصد ادامه تبلیغات را نداشته باشد، بای ادورد این حق را دارد تا پس از اطلاع به مشتری و تسویه حساب اعتبار باقی‌مانده، دسترسی به اکانت را از مشتری سلب کند.
پس از پیگیری اکانت‌های مسدود شده، در صورتی که مسدودیت اکانت رفع نشوند، بای ادورد اکانت را کنسل می‌کند. پس از ریفاند اعتبار که در پنل گوگل ادز مشخص است، هزینه ریالی آن با توجه به نرخ لحظه ای ارز به مشتری بازگردانده می‌شود.
اکانت‌های اختصاصی و مدیریت شده در مدت زمان همکاری بای ادورد و مشتری در اختیار مشتری قرار داده می‌شود. مشتری هیچ ادعایی درباره اکانت گوگل ادز نمی‌تواند داشته باشد.
در اکانت‌های مدیریت شده تنها زمانی پروموشن به مشتری تعلق می‌گیرد که اکانت مشتری بعد از فعال شدن پروموشن تا 20 روز حداقل 200 دلار (یا معادل آن) مصرف کند.
بای ادورد حق ویرایش قوانین در هر زمان را دارد و مشتری موظف به بررسی قوانین است. در صورتی که مشتری در هر زمان مخالف با قوانین بای ادورد باشد، می‌تواند سرویس‌های خود را فسخ نماید.