طراحی سایت

تیم طراحی و توسعه وب سایت بای ادورد متشکل از متخصصین تحلیل، طراحی، توسعه سایت اماده اجرای ایده های شما و راه اندازی وب سایت برای برند شما می باشد. هدف ما در بخش طراحی سایت ارائه بهینه ترین سایت ممکن با بررسی رقبا و تعیین نیازمندی های شماست.

در صورتی که به سایت حرفه ای نیاز دارید، پس از مشاوره و ارزیابی نیاز های شما، سفارش شما ثبت شده و برآورد هزینه شده و در مدت زمان مشخص طراحی می شود. پلن اول رایگان است اما پلن های حرفه ای باید برآورد هزینه شود.

یکی از ویژگی های برتر ما ارائه سایت و دامنه رایگان به مشتریان جهت انجام تبلیغات محصولتان در گوگل است. برای این کار لازم است یکی از پلن های تبلیغات گوگل را که طراحی سایت رایگان دارند، خرید کنید.

جهت سفارش سایت فرم زیر را پر کنید و ارسال کنید

استعلام قیمت طراحی سایت

چرا تبلیغات در گوگل ادوردز؟


اگر صاحب کسب و کاری هستید و می خواهید که بیشتر دیده شوید، تبلیغات در گوگل ادوردز را امتحان کنید.


بدون شک به شما می گوییم، برای اینکه مشتریان شما، راحت تر شما را پیدا کنند، این بهترین گزینه است. معمولا همه ما اولین گزینه جهت پیدا کردن موضوع خاصی، در گوگل جستجو می کنیم.

شما با این کار مستقیم مشتریان نهایی را هدف قرار میدهید پس شک نکنید بازخورد حاصل از این نوع تبلیغات بیشتر از 3 تا 10 برابر روش های دیگر است.


تعرفه تبلیغات در گوگل

سئو سایت

شما با سئوی سایت به رایگان رتبه ای بهتر در جستجوی کلمات کلیدی در گوگل خواهد داشت، به این معنی که یک بار هزینه اولیه سئو توسط متخصصین ما، سایت شما به صورت همیشگی در برخی کلمات کلیدی خاص، صفحه اول نتایج جستجوی گوگل نمایش داده خواهد شد

  • کسب رتبه بالاتر نسبت به رقبا
  • بهینه سازی سایت و افزایش سرعت سایت
  • رفع ایرادات برنامه نویسی سایت
  • آنالیز دقیق سایت

جهت سفارش سایت فرم زیر را پر کنید و ارسال کنید

استعلام قیمت طراحی سایت

پلن های اکانت اختصاصی گوگل ادوردز

دز این بخش اکانت اختصاصی تبلیغات در گوگل ادوردز دریافت خواهید کرد و دسترسی کامل به شما داده خواهد شد، جهت مطالعه جزئیات پلن ها روی دکمه سبز کلیک شود
مشتریان شما در گوگل منتظر شما هستد

ویژگی های خاص تبلیغات در گوگل ادوردز


هنوز هم ابهام وجود دارد؟

کلیپ معرفی Google adwords

در این ویدئو سعی شده است نگاهی اجمالی به تبلیغات در گوگل ادوردز بپردازیم، این ویدئو را نگاه کنید به خیلی از سوالات شما ممکن است پاسخ دهد

سوالات متداول

مشاوره و پشتیبانی رایگان