خدمات طراحی و بهینه سازی سایت با بهترین کیفیت توسط کارشناسان بای ادورد انجام خوامد شد

طراحی سایت

تیم طراحی و توسعه وب سایت بای ادورد متشکل از متخصصین تحلیل، طراحی، توسعه سایت اماده اجرای ایده های شما و راه اندازی وب سایت برای برند شما می باشد. هدف ما در بخش طراحی سایت ارائه بهینه ترین سایت ممکن با بررسی رقبا و تعیین نیازمندی های شماست.

در صورتی که به سایت حرفه ای نیاز دارید، پس از مشاوره و ارزیابی نیاز های شما، سفارش شما ثبت شده و برآورد هزینه شده و در مدت زمان مشخص طراحی می شود. پلن اول رایگان است اما پلن های حرفه ای باید برآورد هزینه شود.

یکی از ویژگی های برتر ما ارائه سایت و دامنه رایگان به مشتریان جهت انجام تبلیغات محصولتان در گوگل است. برای این کار لازم است یکی از پلن های تبلیغات گوگل را که طراحی سایت رایگان دارند، خرید کنید.

جهت سفارش سایت فرم زیر را پر کنید و ارسال کنید

سئو سایت

شما با سئوی سایت به رایگان رتبه ای بهتر در جستجوی کلمات کلیدی در گوگل خواهد داشت، به این معنی که یک بار هزینه اولیه سئو توسط متخصصین ما، سایت شما به صورت همیشگی در برخی کلمات کلیدی خاص، صفحه اول نتایج جستجوی گوگل نمایش داده خواهد شد

  • کسب رتبه بالاتر نسبت به رقبا
  • بهینه سازی سایت و افزایش سرعت سایت
  • رفع ایرادات برنامه نویسی سایت
  • آنالیز دقیق سایت

جهت سفارش سایت فرم زیر را پر کنید و ارسال کنید

در این بخش می توانید پروژه طراحی و یا سئوی سایت را ثبت کنید

لطفا درخواست خود را به صورت کامل در بخش توضیحات ذکر کنید. در صورتی که پروژه شما سئو می باشد، کلید واژه های مورد نظر را لیست کنید.

بعد از ثبت سفارش خود با شما تماس حاصل خواهد شد و هماهنگی های لازم جهت انجام پروژه شما توسط بخش طراحی و برنامه نویسی سایت صورت می گیرد.