انتخاب صحیح کلمات کلیدی در تبلیغات گوگل ( گوگل ادوردز )
انتخاب صحیح کلمات کلیدی در تبلیغات گوگل ( گوگل ادوردز )
ژوئن 11, 2017
آموزش ساخت کمپین در گوگل ادوردز
آموزش ساخت کمپین تبلیغاتی در گوگل ادوردز
ژوئن 8, 2020

تبلیغات گوگل ! بزن به هدف

تبلیغات گوگل ! بزن به هدف

تبلیغات گوگل ! پیش به سوی فروش بیشتر

اگر برای کسب و کار خود روش های تبلیغاتی مختلفی را تجربه کرده اید و در همه تجربه های خود متاسفانه ناموفق بوده اید و بازخوردی نداشته اید یک بار هم تبلیغات در گوگل را تست کنید. به شما قول میدهیم بیشترین بازخورد را در این روش دارید. بازخوردی که حداقال دو برابر سرمایه شما را بازگشت میدهد.

تبلیغات در گوگل

برای شروع تبلیغات در گوگل بای ادورد روش های مختلفی را برای شما به اجرا درآورده است:​
روش اول : مدیریت تبلیغات گوگل ادوردز توسط تیم حرفه ای بای ادورد. شما کل مدیریت کمپیت تبلیغاتی خود را به ما بسپارید و گزارش های مرتب روزانه درخواست دهید تا فرآیند تبلیغ خود را نظارت کنید. این روش یک مزیت نیز دارد و آن بهینه ترین حالت ممکن برای صرف هزینه به ازای هر کلیک است زیرا تجربه متخصصان ما در این راه همراه شماست.

روش دوم: ارائه اکانت کامل با مدیریت کامل به شما و در صورت نیاز دریافت مشاوره از ما. در این حالت تمامی امکانات به شما سپرده می شود و ما صرفا فرایند شارژ اکانت گوگل ادورد شما را به عهده داریم.

تبلیغات در گوگل بیشترین بازدهی را دارد. اگر دقت کنید سایت بای ادورد نیز تتنها تبلیغات در گوگل انجام میدهد و هیچ تبلیغات دیگری در فضای مجازی ندارد. میتوانیم ادعا کنیم تبلیغات در بای ادورد کمترین میزان کارمزد شارژ و هزینه ها را دارد. یکی دیگر از مزایای تبلیغات در گوگل این است که شما صرفا هزینه کلیک ها را پرداخت میکنید و نمایش تبیغات در گوگل رایگان است!

تبلیغات در گوگل بیشترین بازده تبلیغاتی در گوگل را دارد. طبق آمار رتبه اول تبلیغات اینترنتی مربوط به تبلیغات در گوگل است. بازدهی این روش بیشتر از 3 برابر است.

جهت دریافت مشاوره با ما تماس حاصل نمائید و یا یکی از پلن های صفحه اصلی را انتخاب کنید و سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Tags: , , , ,