چگونه از گوگل ادوردز استفاده کنیم
چگونه از گوگل ادوردز استفاده کنیم
نوامبر 20, 2020
رازهایی که باید در مورد گوگل ادوردز بدانید
رازهایی که باید در مورد گوگل ادوردز بدانید
نوامبر 24, 2020

تبلیغات گوگل برای هتل ها 

تبلیغات گوگل برای هتل ها
تبلیغات گوگل برای هتل ها : گوگل ادوردز در راستای تجربه بهتر کابران مخصوصا هتل داران از سیستم تبلیغات در گوگل که با نام های تبلیغ در گوگل یا گوگل ادز نیز شناخته میشود، اقدام به معرفی سرویس تبلیغات در گوگل مخصوص هتل ها کرده است. بدیهی است که در دنیای بازاریابی مجازی، تبلیغات در گوگل و خدمات سئو موثر ترین روش بازاریابی می باشند حال چه بهتر که سرویس تبلیغ در گوگل برای کسب و کارها پلتفرم اختصاصی داشته باشد.

همانطور که پیش تر گفتیم، گوگل ادوردز اقدام به راه اندازی سرویس تبلیغات در گوگل مخصوص هتل ها کرده است و قصد داریم تا در ادامه این مقاله، سرویس Google Hotel Ads را به شما معرفی کنیم.

هدف از راه اندازی سیستم تبلیغ در گوگل مخصوص هتل ها چیست؟

تبلیغات گوگل برای هتل ها 
طبق آمار و بررسی های انجام شده، در دنیای دیجیتال امروز، روزانه بیش از ۵ میلیارد جست و جو در اینترنت انجام میشود و این به تنهایی بیش از ۸۰ درصد ترافیک جهانی اینترنت است.
دلیل این میزان جست و جو کاملا مشخص است، برای همه ی ما پیش آمده است که در اولین نقطه نیازهایمان را در گوگل جست و جو کنیم.

در زمینه تبلیغات در گوگل مخصوص هتل ها، گوگل ادز نیز همین عقیده دارد و بررسی ها نشان میدهد که بیشتر افراد قبل از سفر اقدام به جست و جو برای پیدا کردن هتلی مناسب در مقصد خود میکنند.
در این زمینه سایت های رزو آنلاین گوناگونی وجود دارد که با بیشتر آنها آشنا هستیم، اما این سایت های مشکلات متعددی دارد و هتل های همه ی کشورهای به دلایل مختلفی همچون تحریم در لیست این سایت ها وجود ندارد. به کمک سرویس جدید گوگل ادوردز حال میتوانیم در دنیای رقابت دیجیتال به بهترین صورت برای هتل های کشور عزیزمان بازاریابی و تبلیغات کنیم.

گوگل ادوردز معتقد است استفاده از سیستم تبلیغات در گوگل برای هتل ها میتواند بازخورد بسیار مثبتی داشته باشد.

ویژگی های تبلیغات در گوگل هتل ها در تلفن های همراه:
همه ما میدانیم امروزه بیشتر از کامپیوترها از تلفن های هوشمند برای جست و جو استفاده می شود، به همین جهت گوگل ادوردز نیز دائما در تلاش است تا با بروزرسانی ها و اضافه کردن ویژگی های متعدد به سرویس خود رضایت کاربران بیشتر را جلب کند.
در زمینه تبلیغ در گوگل مخصوص هتل ها در تلفن های هوشمند هم ویژگی های متعددی قرار داده است که به بررسی آنها میپردازیم:

افزایش فونت تبلیغات و امکان قرار دادن تصاویر در تبلیغات.
استفاده از ویژگی های و فضای بیشتر برای قرار دادن قیمت ها تبلیغ که به این ترتیب میتوانید تخفیفات متعددی بر روی تبلیغ خود قرار دهید یا لیستی از خدمات و هزینه هر کدام را در تبلیغ استفاده کنید.
قابلیت استفاده از چند Filter by همزمان و امکان مشاهده نتایج تبلیغات بر روی نقشه یا به حالت لیست.
چرا باید برای هتل خود از تبلیغات در گوگل استفاده کنید:
طبق آمار های اعلام شده از طرف گوگل بیش از ۷۰ درصد گردشگران و مسافرین قبل از سفر اقدام به رزرو هتل از طریق گوگل میکنند و این سهم بسیار بزرگی از تجارت آنلاین است.
به کمک تبلیغات در گوگل، مسافرین میتوانند در چند ثانیه وارد سایت هتل شما شوند، خدمات و امکانات شما را بررسی کنند و اتاقی رزرو کنند.
از سوی دیگر تبلیغ در گوگل امکان رقابت و فرصت درآمدزایی برابر را به تمامی هتل داران میدهد و ویژگی منحصر بفرد این سیستم، نبود واسطه میان مشتری ها و صاحبین هتل است.

سخن پایانی:
گوگل هتل ادز یا تبلیغات در گوگل مخصوص هتل ها پلتفرمی از تبلیغات در گوگل یا گوگل ادوردز است و برای کاربران و هتل داران مزایای بی شماری دارد.
استفاده از این سیستم میتواند باعث افزایش درآمد هتل داران و از سوی دیگر کمک به انتخاب بهتر کابران کند.
برای استفاده از این سیستم بهتر است از نظر کارشناسان و فعالین در دنیای دیجیتال مارکتینگ از جمله تبلیغات در گوگل و سئو استفاده کنید، به همین جهت مشاورین و کارشناسان ثمین به عنوان پارتنر رسمی گوگل در ایران آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشند، از مهمترین خدمات ارائه شده توسط کارشناسان این مجموعه ثبت تبلیغات در گوگل با دامنه ir است که برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با مشاورین ثمین تماس بگیرید.

دیدگاه ها بسته شده است

Tags: , , ,