کوالیتی اسکور چیست
امتیاز کیفیت | کوالیتی اسکور | Quality Score چیست ؟
آگوست 31, 2020
مزایا تبلیغات در گوگل و تبلیغات در شبکه های اجتماعی
اکتبر 24, 2020

تبلیغات نمایشی گوگل | صفر تا صد رایگان

تبلیغات بنری گوگل

Google Display Network یا تبلیغات نمایشی گوگل چیست ؟

تبلیغات نمایشی گوگل | صفر تا صد رایگان ،در جهانی که روز به روز بر سایت‌ها افزوده شده و فروشندگان از روش‌های سنتی به روش‌های مدرن روی آورده‌اند لازم است برای گسترش تجارت خود به تبلیغات مدرن تر روی بیاورید.با بای ادورد همراه باشید.

در تبلیغ‌های امروزی تلاش می‌شود یک تبلیغ هدفمند و حساب شده برای هدفمند کردن کاربران ایجاد کنند، در این نوع تبلیغات کاربران هدف به سایت شما سرریز شده تا تبدیل آنها به مشتریان بالقوه دوچندان شود. تبلیغات در شبکه‌های گوگل یکی از راه‌های مؤثر و تأثیر گذار در تبلیغاتی است که به Google Display Network معروف است.

تبلیغات نمایشی گوگل | صفر تا صد رایگان

 

Google Display Network  یا شبکه نمایشی گوگل چیست؟

شبکه نمایش گوگل در سال ۲۰۰۳ به جهان معرفی شد، این امکان به عنوان زیرمجموعه تبلیغات گوگل برای سایت‌های فروشگاهی این شبکه محبوب تبلیغاتی را در دسترس عموم قرار داد. شبکه نمایش گوگل به شما این امکان را می‌دهد تا تبلیغاتتان را به صورت بنری یا تصویری، ویدئویی و متنی در سایت‌های مختلف به نمایش بگذارید.

مزایای تبلیغ در شبکه نمایش گوگل

  • افزایش ورودی به سایت شما در نتیجه فروش بیشتر محصول
  • مشتریان بالقوه که قبلاً از سایت بازدید داشتند اما خریدی انجام نداده‌اند را هدف گذاری می‌کنید
  • با نمایش زیاد می‌توانید سایتتان را به عنوان یک برند معتبر در اینترنت معرفی کنید
  • هدف قرار دادن کاربرانی که هرگز جست و جویی در گوگل انجام نداده‌اند
  • به نمایش در آمدن تبلیغ شما هنگام به نمایش در آمدن فیلم محبوب کاربر در یوتیوب
  • به نمایش در آمدن تبلیغ شما زمانی که کاربر میخواهد ایمیل خود را مشاهده کند
  • ایجاد یک حافظه تصویری در نگاه کاربر که ممکن است در آینده به دلیل اینکه یک حافظه تصویری از سایت شما در ذهن خود دارد وارد شود.

نحوه نمایش شبکه گوگل

شبکه نمایش گوگل را می‌توان به عنوان یکی از خدمات بزرگ نمایش تبلیغات در بیش از ۲ میلیون وبسایت استفاده کرد. از سایت‌هایی نظیر خدمات گوگل مانند Gmail و YouTube و سایت‌های همکار گوگل (Adsense Publisher) و… اشاره کرد. سایت‌های زیادی در جهان وجود دارند که ترافیک زیادی در سایت شان دارند و با گوگل برای تبلیغات بنری همکاری می‌کنند و در صورت نمایش بنر سایت شما در این سایت‌ها به طرز چشمگیری بازدید کننده به سایت شما افزایش می‌یابد.

یکی دیگر از روش‌های هدفمند در تبلیغات شبکه ای گوگل به نمایش در آمدن تبلیغات شما در سایت‌هایی می‌باشد که مورد علاقه کاربران بوده و در نتیجه این روش می‌تواند باعث بازگشت کاربران قدیمی به سایت شما شود.

مهم است که تبلیغات شما در سایت‌ها و محل‌هایی به نمایش در بیاید که مورد علاقه کاربران باشد و بتوانید از بنر تبلیغاتی سایت‌هایی استفاده کنید که موضوع انتخاب شده آن سایت با موضوع سایت شما یکسان باشد تا کاربران هدف بیشتری را نیز جذب کنید.

تبلیغات نمایشی گوگل | صفر تا صد رایگان

تفاوت شبکه نمایش گوگل با تبلیغات در جست و جو گوگل

عملکرد جست و جوی گوگل به عنوان یکی از روش‌های تبلیغات در گوگل یا گوگل ادوردز با تبلیغ در شبکه‌های گسترده گوگل متفاوت است تبلیغات در جست و جوی گوگل فقط در محیط جست جو گوگل با کلمات کلیدی مورد علاقه شما به نمایش در خواهد آمد اما تبلیغات در Display network کمی متفاوت است تبلیغات شما ممکن است در حین خرید و یا خواندن مطالب مختلف به صورت بنری برای مشتریان به نمایش در بیاید همین امر باعث می‌شود تا در برند سازی سایت شما کمک شایانی شود و در حافظه تصویری کاربران از سایت شما یک برند ساخته شود.

 

هدف از تبلیغات به صورت Display network

هدف از ایجاد این گونه تبلیغ برای بیشتر دیده شدن فعالیت و کسب کارتان می‌باشد. شما با دیده شدن بیشتر در سایت‌های مختلف می‌توانید ورودی‌های سایتتان را افزایش دهید و این افزایش بازدید را تبدیل به مشتری‌های واقعی کنید و همچنین با بیشتر دیده شدن تبلیغات می‌توانید آن را یک برند مشهور کنید.

 

انواع نمایش‌ها در شبکه نمایشی گوگل

در شبکه نمایش گوگل شما می‌توانید فرمت های مخلفی را برای نمایش تبلیغات دلخواه تان استفاده کنید:

تبلیغات متنی: این نوع تبلیغات بر اساس نوشته خواهد بود و در آن هیچ گونه عکس و تصویر متحرکی استفاده نمی‌شود و فقط می‌توانید تبلیغات را با به صورت متنی به نمایش بگذارید.

تبلیغات تصویری: این نوع تبلیغات به صورت یک تصویر ثابت و بدون متحرک می‌باشد و فرمت‌ها jpg یا png را پشتیبانی می کند.

تبلیغات متحرک: در این نوع تبلیغ با نمایش یک عکس به صورت متحرک می‌باشد و از فرمت gif پشتیبانی خواهد شد.

تبلیغات به صورت ویدئویی: شما می‌توانید تبلیغاتتان را به صورت ویدئویی در شبکه بزرگ یوتیوب در کنار فیلم‌هایی که کاربران در حال دیدن آن هستند استفاده کنید.

تبلیغات در شبکه نمایش گوگل توسط ما

امکان استفاده از تبلیغات در شبکه گوگل برای سایت‌های ایرانی نیز توسط گوگل انجام می‌شود شما می‌توانید با ثبت سفارش در سایت بای ادرود از این خدمات گوگل نیز بهرمند شوید

 

سخن آخر 

تبلیغات نمایشی گوگل | صفر تا صد رایگان

تبلیغات در گوگل چه بصورت شبکه ای و چه به صورت جستجو در گوگل برای بسیاری از تبلیغ کنندگان می‌تواند سودآور باشد به شرطی که مدیریت دقیق روی آن داشته باشید این کار در صورت کم تجربه بودن شما توسط ما انجام خواهد شد. شما می‌توانید در شبکه نمایش گوگل مشتریان قبلی خود را بازیابی مجدد کنید. تا مجدد بعد مدت ها به سایت شما مراجعه کنند.

در نظر داشته باشید که شاید در زمان کوتاه تأثیر چشمگیری در تبلیغات مشاهده نکنید اما نمایش تبلیغات شما در ویدئو ها و بنرهای تبلیغتی می‌تواند به جذب مخاطبان جدید کمک زیادی کند و تأثیر قابل توجه‌ای در بلند مدت داشته باشد.

شما با صرف هزینه مدیریت شده می‌توانید کاربرانی را به سمت سایت خود هدایت کنید آنها به دنبال محصولاتی هستند که شما آن را ارائه می‌دهید و باگشت مطلوبی از هزینه صرف شده برای تبدیل شدن به یک برند معتبر توسط تبلیغات در دراز مدت دور از دسترس نخواهد بود

پایان مقاله تبلیغات نمایشی گوگل | صفر تا صد رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Tags: , , , , ,