دلایل عدم نمایش تبلیغات در گوگل
دلایل عدم نمایش تبلیغ در گوگل ادوردز
ژوئن 27, 2020
انتخاب کلمات کلیدی در گوگل ادوردز
جولای 1, 2020

آموزش استفاده از ابزار AD Preview and diagnosis در گوگل ادوردز1 min read

ابزار AD Preview and Diagnosis در گوگل ادوردز به شما امکان می‌دهد پیش نمایش تبلیغات خود را همانطور که در صفحه معمولی نتایج جست و جو گوگل نمایش می‌دهد، مشاهده کنید. این ابزار به شما این امکان را می‌دهد که بدون اینکه هیچ هزینه‌ای از نمایش تبلیغ شما اضافه شود، تبلیغتان را مشاهده کنید. همچنین این ابزار هیچ تأثیری در CTR کمپین تبلیغاتی نمی‌گذارد. شما با این ابزار می‌توانید کمپین خود را آزمایش کنید. به شما امکان این را می‌دهد به جای آزمایش یک کلمه منحصر به فرد تمامی کلمات کلیدی یک گروه تبلیغاتی خود را بررسی کنید.

در زیر مراحل کار با این ابزار را به شما توضیح می دهیم

برای استفاده از این ابزار وارد اکانت گوگل ادوردز خود شوید.

از قسمت منو tools and settings بر روی ابزار AD Preview and Diagnosis کلیک کنید.

در بخش Enter a search term واژه کلیدی که می خواهید در نتایج گوگل ببینید که آیا این عبارت در نتایج گوگل نمایش داده می شود یا خیر.

در قسمت Location کشور مورد نظر را انتخاب کنید در این بخش علاوه بر کشور می‌توانید استان یا شهر را نیز انتخاب کنید. البته این بخش برای کشور ما به دلیل تحریم در لیست وجود ندارد.

در قسمت Language زبان را انتخاب کنید. این بخش زبان سایت گوگل را نیز به زبان انتخابی شما تغییر خواهد داد.

در قسمت Device شما می‌توانید دستگاه مورد نظر خود را که سه گزینه Desktop یا کامپیوتر، Mobile یا گوشی همراه و tablet که دستگاه‌های تبلتی را می‌توانید انتخاب کنید

در مثال زیر نمایش عبارت ” خرید لپ تاپ” را جست و جو می‌کند که می‌توانید نتیجه را در عکس مشاهده کنید

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید نتیجه جست و جو شده در گوگل یافت نشده و با رنگ قرمز عبارت “Your ad is not showing” را نمایش می‌دهد در صورتی کلمه جست و جو شده در تبلیغات گوگل یافت شود در نتیجه جست و جو با رنگ سبز نوشته می‌شود “Your ad is showing”

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب ها: , , ,